W dniu 10 marca 2024 roku Pani Agnieszka Bodzek świętowała swoje setne urodziny. Z tej okazji Jubilatce życzenia złożyli Jarosław Krzak Wójt Gminy Ślemień oraz Katarzyna Krzak zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Ślemieniu. Podczas uroczystości urodzinowych Wójt Jarosław Krzak przekazał także okolicznościowy list gratulacyjny od Prezesa Rady Ministrów Donalda Tuska:

„Szanowna Pani,

z wielkim podziwem i wzruszeniem zwracam się do Pani w dniu 100. rocznicy urodzin. Gratuluję niezwykłego jubileuszu i jednocześnie składam płynące z głębi serca życzenia, aby kolejne lata mijały w dobrym zdrowiu i wypełnione były codzienną życzliwością osób Pani najbliższych”.  – napisał Premier Donald Tusk.

 

Uroczystość urodzinowa przepojona była atmosferą serdeczności i ciepła rodzinnego. Jubilatka nie kryła wzruszenia. Przy gromkim odśpiewaniu „200 lat” wzniesiono lampką szampana toast za zdrowie Pani Agnieszki. Setna rocznica urodzin była okazją do wspomnień wydarzeń z życia Jubilatki, która dożyła pięknych lat, pomimo wieku cieszy się życiem, jest pogodna i życzliwa dla ludzi.

Jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia drogiej Jubilatce kolejnych lat życia upływających w zdrowiu, szczęściu i pomyślności oraz dużo radości z każdego dnia.

 


Narzędzia dostępności
Projekty finansowe ze środków Unii Europejskiej Dofinansowano z Rządowego Programu Inwestycji Lokalnych